Supported by NAJNew Amsterdam Jazz

Jazz in Amsterdam

Wednesday 24 July
20:00Teemu Kekkonen SoloOpus Amsterdam€21
20:24Archie's Ship Wednezdayz JazzZezzionWoonschip de "Zena"€10
21:00Wouter Kiers QuartetJazz Café Alto€5
21:00Jazz | Benjamin HermanSociëteit de Kring€10
Thursday 25 July
18:00Vintage Jazz Soul QuartetManhattan Bar
20:00Han Bennink Vierdaagse | Icp OrkestDe Roode Bioscoop€18
20:30Jazz jam sessionCafé de Pianistfree
21:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
21:00GreenfieldJazz Café Alto€5
Friday 26 July
18:00Berend van den Berg, Joost Kesselaar en Erik RobaardHet Groene Paleisfree
19:00Harry Tinney & Alex IvasenkoVIJFNULVIJFfree
20:00Han Bennink Vierdaagse | EhboDe Roode Bioscoop€18
20:00Miha Gantar TrioOpus Amsterdam€21
20:30Gipsy Jazz Jam o.l.v. Remy VogelCafé de Pianistfree
21:00Beka Gochiashvili QuartetJazz Café Alto€7.5
Saturday 27 July
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
20:00Terrasconcert MaDaBaBimhuis
20:00Han Bennink Vierdaagse | Tribute To Bud PowellDe Roode Bioscoop€18
20:00Take 6 – 'Baddest vocal cats on the planet!'Het Concertgebouw€25
21:00Bop ThisJazz Café Alto€7.5
Sunday 28 July
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
16:00Han Bennink Vierdaagse | Mary & Nora With Han And HagarDe Roode Bioscoop€18
16:00Jazz at the Half Moon Cocktail LoungeHilton Amsterdamfree
18:30Jazz Jam Session with “Theo Naishtat Quartet“ jam session afterwardsPetit Loufree
21:00Sunday Night Jazz (w/ jam)'SKEKfree
21:00Cajan Witmer Trio + GuestJazz Café Alto€5
Monday 29 July
19:00The RootsParadiso€70.5
21:00Cool SoundJazz Café Alto€5
Tuesday 30 July
19:00The RootsParadiso€70.5
21:00The FoursJazz Café Alto€5
Wednesday 31 July
20:24Archie's Ship Wednezdayz JazzZezzionWoonschip de "Zena"€10
21:00Alice Leggett QuartetJazz Café Alto€5
21:00Jazz | Ian Cleaver, Timothy Banchet, Thomas Pol & Joost van SchaikSociëteit de Kring€10
Thursday 1 August
18:00Ron Cha TrioManhattan Bar
19:30THe L-shaped roomHuis de Pinto
20:00Dekmantel aan het IJ: Bendik Giske | Rabih Beaini & Tomoko Mukaiyama | Valentina Magaletti | Huerco S.Bimhuis
20:30Jazz jam sessionCafé de Pianistfree
21:00KRAK!Café Quelle free
21:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
21:00GreenfieldJazz Café Alto€5
Friday 2 August
18:00Berend van den Berg, Joost Kesselaar en Erik RobaardHet Groene Paleisfree
19:00Harry Tinney & Alex IvasenkoVIJFNULVIJFfree
20:00Meeslepende Argentijnse liedjes van Piazzolla in het NederlandsHet Concertgebouw€26
20:30Henri Cameron and FriendsCafé de Pianistfree
21:00Lucas Santana QuintetJazz Café Alto€7.5
Saturday 3 August
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
21:00Rihards Hermanis QuartetJazz Café Alto€7.5
Sunday 4 August
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
16:00Jazz at the Half Moon Cocktail LoungeHilton Amsterdamfree
21:00Sunday Night Jazz (w/ jam)'SKEKfree
21:00Yoran VroomJazz Café Alto€5
Monday 5 August
21:00Cool SoundJazz Café Alto€5
Tuesday 6 August
20:00Gypsy swing session, Tessa Spaaij et al.Café Langereisfree
21:00The FoursJazz Café Alto€5
Wednesday 7 August
20:24Archie's Ship Wednezdayz JazzZezzionWoonschip de "Zena"€10
21:00Ruud de Vries QuartetJazz Café Alto€5
21:00Jazz | Benjamin HermanSociëteit de Kring€10
Thursday 8 August
18:00Ian CleaverManhattan Bar
20:30Jazz jam sessionCafé de Pianistfree
21:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
21:00GreenfieldJazz Café Alto€5
21:30Ceuvel Sessions // Mitch JuliusDe Ceuvelfree
Friday 9 August
18:00Berend van den Berg, Joost Kesselaar en Erik RobaardHet Groene Paleisfree
19:00Harry Tinney & Alex IvasenkoVIJFNULVIJFfree
20:00Terrasconcert 100% CottoneBimhuis
20:30The Jungle, The Rumble & The RoarCafé de Pianistfree
21:00Steve Altenberg's Outer Galaxy BallJazz Café Alto€7.5
Saturday 10 August
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
20:00Anja Gottberg et al.Café Czaarfree
20:00Avishai Cohen TrioHet Concertgebouw€39
21:00Eva C. TheoJazz Café Alto€7.5
Sunday 11 August
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
16:00Jazz at the Half Moon Cocktail LoungeHilton Amsterdamfree
17:30Jasper Blom et al.Café Ziltfree
21:00Sunday Night Jazz (w/ jam)'SKEKfree
21:00Rob van de Wouw QuartetJazz Café Alto€5
Monday 12 August
21:00Cool SoundJazz Café Alto€5
Tuesday 13 August
19:00Clown Core + Dj DriverParadiso
21:00The FoursJazz Café Alto€5
Wednesday 14 August
20:00Sinatra by Douglas & BOSCOHet Concertgebouw€25
20:24Archie's Ship Wednezdayz JazzZezzionWoonschip de "Zena"€10
21:00Jasper Blom Brings...Jazz Café Alto€5
21:00JazzSociëteit de Kring€10
Thursday 15 August
18:00Nitin Parree TrioManhattan Bar
20:30Jazz jam sessionCafé de Pianistfree
21:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
21:00GreenfieldJazz Café Alto€5
Friday 16 August
18:00Berend van den Berg, Joost Kesselaar en Erik RobaardHet Groene Paleisfree
19:00Harry Tinney & Alex IvasenkoVIJFNULVIJFfree
19:30Roufaida - Basement SessionsHet Concertgebouw€15
21:00Iman SpaargarenJazz Café Alto€7.5
21:00 THE VINTAGE SUMMER – Donation Based Social Dance with DJ!Kompaszaal€18
21:30Roufaida - Basement SessionsHet Concertgebouw€15
Saturday 17 August
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
20:00MIAGI Orchestra: Searching the African FootprintHet Concertgebouw€21
21:00Miguel Seoane QuintetJazz Café Alto€7.5
Sunday 18 August
13:00 Summer Workshop II by Swing PhilosophyKompaszaal
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
15:00Enter the BambooSplendor€18
16:00Jazz at the Half Moon Cocktail LoungeHilton Amsterdamfree
21:00Sunday Night Jazz (w/ jam)'SKEKfree
21:00Wouter Kiers QuartetJazz Café Alto€5
Monday 19 August
21:00Cool SoundJazz Café Alto€5
Tuesday 20 August
21:00The FoursJazz Café Alto€5
Wednesday 21 August
20:24Archie's Ship Wednezdayz JazzZezzionWoonschip de "Zena"€10
21:00Yoran VroomJazz Café Alto€5
21:00Jazz | Benjamin HermanSociëteit de Kring€10
Thursday 22 August
18:00Joan Fort TrioManhattan Bar
20:30Jazz jam sessionCafé de Pianistfree
21:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
21:00GreenfieldJazz Café Alto€5
Friday 23 August
18:00Berend van den Berg, Joost Kesselaar en Erik RobaardHet Groene Paleisfree
19:00Harry Tinney & Alex IvasenkoVIJFNULVIJFfree
19:30David Numwami - Basement SessionsHet Concertgebouw€15
20:00Het Grachtenfestival: Valvetronic BrassbandTolhuistuinfree
20:30Jazz Formatie 'The News' o.l.v. Olaf ZwetslootCafé de Pianistfree
21:00 THE VINTAGE SUMMER – Donation Based Social Dance with DJ!Kompaszaal€18
21:30David Numwami - Basement SessionsHet Concertgebouw€15
Saturday 24 August
11:00 Crash Course Complete BeginnersKompaszaal€50
14:00Het Grachtenfestival: Ruud Voesten's AmbrosiaTolhuistuin€19.50
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
16:00Het Grachtenfestival: ABINTU & Felix BurlesonZOJazz Stage€19.50
16:00Abintu & Felix BurlesonZandkasteel Amsterdam-Zuidoost€19.50
16:00Abintu & Felix BurlesonZandkasteel Amsterdam-Zuidoost€19.50
18:00De Ruimte Summer Festival!De Ruimte
19:00Het Grachtenfestival: Manu & .multibeatFelix Meritis€19.50
20:00Franse chansons door Philippe Elan en Gregor BakHet Concertgebouw€26
20:30Miss April’s Bingo ShowCafé DeLaMar
21:00Het Grachtenfestival: Jazz Gems Fuensanta Dominicuskerk€24.50
21:00Olaf Hoeks QuartetJazz Café Alto€7.5
Sunday 25 August
11:00Het Grachtenfestival: Raquel Kurpershoek TrioHotel Sofitel Legend The Grand€19.50
13:00Het Grachtenfestival: Diana Dzhabbar & Tobias van der PijlErasmusparkfree
14:00Het Grachtenfestival: Willem Abelen's FLUXTolhuistuin€19.50
15:00Het Grachtenfestival: Diana Dzhabbar & Tobias van der PijlErasmusparkfree
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
16:00Jazz at the Half Moon Cocktail LoungeHilton Amsterdamfree
17:00Jazz Formatie 'The News' o.l.v. Olaf ZwetslootCafé de Pianistfree
17:00Het Grachtenfestival: Giedra-Valente QuintetHotel Jakarta€19.50
21:00Sunday Night Jazz (w/ jam)'SKEKfree
21:00Cajan Witmer Trio + GuestJazz Café Alto€5
21:00Grachtenfestival x Super-Sonic Jazz: Pat Thomas (GH) & moreTolhuistuin€19.50
Monday 26 August
12:30Het Grachtenfestival: Kirsi Harju & Ida AlanenA'DAM&CO.€10
12:30Kirsi Harju & Ida AlanenA'DAM&Co€10
14:00Het Grachtenfestival: Paula Bilá & Mauro CottoneBUNK Amsterdamfree
14:00Het Grachtenfestival: TricoTolhuistuin€19.50
17:00Het Grachtenfestival: Paula Bilá & Mauro CottoneAnnie Romeinpleinfree
17:00Het Grachtenfestival: Siegfried HartTolhuistuin€19.50
21:00Cool SoundJazz Café Alto€5
21:00Het Grachtenfestival: ImaginariumTolhuistuin€19.50
22:00Het Grachtenfestival: Jamsession ImigenariumTolhuistuinfree
Tuesday 27 August
14:00Het Grachtenfestival: Ronald Snijders & Ju Ju Young Lee QuartetTolhuistuin€19.50
15:00Het Grachtenfestival: Miguel Seoane TrioWeerdesteinfree
18:00Het Grachtenfestival: Miguel Seoane TrioOverhoekspleinfree
20:00Franse chansons door Philippe Elan en Gregor BakHet Concertgebouw€26
21:00Het Grachtenfestival: Jazz Gems Yannick HiwatHotel Arena€24.50
21:00The FoursJazz Café Alto€5
Wednesday 28 August
11:00Het Grachtenfestival: Jèryh Luz & Noam WalléTolhuistuinfree
12:30Het Grachtenfestival: Koosje & bandBotanische Tuin Zuidasfree
14:00Het Grachtenfestival: Triana y LucaTolhuistuin€19.50
15:00Het Grachtenfestival: Jèryh Luz & Noam WalléStadspark Osdorpfree
17:00Het Grachtenfestival: ChaChaChalinaTolhuistuin€19.50
19:00Het Grachtenfestival: RoseyeVolkshotel - DOKA€19.50
20:24Archie's Ship Wednezdayz JazzZezzionWoonschip de "Zena"€10
21:00Het Grachtenfestival: Nathan Badu 'Red Moon Experience'Bijlmer Parktheater€19.50
21:00Wouter Kiers QuartetJazz Café Alto€5
21:00JazzSociëteit de Kring€10
22:00Het Grachtenfestival: Jamsession Jazz in /KStudio /Kfree
22:00Jazz in /K, Felix Schlarmann et al.Studio /Kfree
Thursday 29 August
12:30Het Grachtenfestival: MoTo TroKoGeorge Gershwinpleinfree
14:00Het Grachtenfestival: Femke Mooren QuartetTolhuistuin€19.50
18:00Heran trioManhattan Bar
19:00Het Grachtenfestival: Ichiko AobaPosthoornkerk€19.50
20:30Jazz jam sessionCafé de Pianistfree
21:00Het Grachtenfestival: Rafael Devánte SinayFabrique des Lumières€24.50
21:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
21:00GreenfieldJazz Café Alto€5
Friday 30 August
12:30Het Grachtenfestival: Lucas Santana & Ramón ValleSchuilkerk de Hoop (Diemen)€19.50
13:00Het Grachtenfestival: Alice Leggett TrioDe Eendracht (Weesp)free
16:00Het Grachtenfestival: Noa Lauryn & bandStadionpleinfree
17:00Het Grachtenfestival: Alice Leggett TrioKrugerpleinfree
18:00Berend van den Berg, Joost Kesselaar en Erik RobaardHet Groene Paleisfree
19:00Harry Tinney & Alex IvasenkoVIJFNULVIJFfree
19:30Maydien & RADIOHOP - Basement SessionsHet Concertgebouw€15
19:30Het Grachtenfestival: Maydien & RADIOHOPHet Concertgebouw€15
20:30Jaco Benckhuijsen & Joost Lijbaart: Man in het WildBimhuis€16
21:00Veerle van der WalJazz Café Alto€7.5
21:00 THE VINTAGE SUMMER – Donation Based Social Dance with DJ!Kompaszaal€18
21:00Het Grachtenfestival: The Hi-StakesTolhuistuin€19.50
21:30Het Grachtenfestival: Maydien & RADIOHOPHet Concertgebouw€15
21:30Maydien & RADIOHOP - Basement SessionsHet Concertgebouw€15
22:00Het Grachtenfestival: Jamsession The Hi-StakesTolhuistuinfree
Saturday 31 August
14:00Het Grachtenfestival: Fata MorganaPension Homelandfree
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
16:00Het Grachtenfestival: ATMATolhuistuin€19.50
19:00ZOJazz Stage | Jelske Hoogervorst & Folker TetteroZandkasteel Amsterdam-Zuidoost€10.9
19:00ZOJazz Stage | Jelske Hoogervorst & Folker TetterooZandkasteel Amsterdam-Zuidoost€10.90
20:00Het Grachtenfestival: Marco Ullstein QuintetMuziekgebouw€18
20:30PERRATE – Tres GolpesBimhuis€30
20:30Live At Our Place: Anima Lab + Kristina KovalyovaTreehouse NDSM€10
21:00Het Grachtenfestival: Jazz Gems Sam Ghezzi't Zonnehuis€24.50
21:00Jos van Beest Trio featuring Hans DulferCultureel Café Bacchus (Aalsmeer)
21:00Bop ThisJazz Café Alto€7.5
Sunday 1 September
10:30 OP STOOM – Tweede EditieKompaszaal
11:00 EXPLORER DAY 1/09 (OP STOOM) – Free Tasters + Party!Kompaszaal
14:00Create TogetherSplendor€16.5
15:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
16:00Jazz at the Half Moon Cocktail LoungeHilton Amsterdamfree
16:00Tribute to Michiel Czn Dhondt, zondag 1 september 16.00 uur Salon de IJzerstaven
16:30Jazz op zondagCafé de Engelbewaarderfree
17:00 THE VINTAGE (OP STOOM) – Roaring Cats + Luca FilastroKompaszaal€15
17:00Het Grachtenfestival: CantoriasOosterparkfree
21:00Sunday Night Jazz (w/ jam)'SKEKfree
Tuesday 3 September
20:00Gypsy swing session, Tessa Spaaij et al.Café Langereisfree
22:00Tuesday JamBimhuisfree
Wednesday 4 September
20:24Archie's Ship Wednezdayz JazzZezzionWoonschip de "Zena"€10
21:00JazzSociëteit de Kring€10
Thursday 5 September
18:00Chieko Donker Duyvis EnsembleManhattan Bar
20:30Ernst Glerum Omnibus: Trio Tribute | Filippo Vignato solo: All About DreamingBimhuis
20:30Jazz jam sessionCafé de Pianistfree
20:30Space Impro: Perselí | Kellen Mills / Jasper Stadhouders | Sakina Abdou Solo |De Ruimte€10-20
21:00KRAK!Café Quellefree
21:00Jazz at De L'EuropeHotel De L'Europefree
Friday 6 September
18:00Berend van den Berg, Joost Kesselaar en Erik RobaardHet Groene Paleisfree
19:00Harry Tinney & Alex IvasenkoVIJFNULVIJFfree
20:30Zack Lober’s No Fill3r with Sun-Mi Hong, Suzan Veneman ft. Jasper BlomBimhuis€16
20:30Dinner jazz, Maarten Voortman et al.Meneer de Wit Heeft Hongerfree
20:30Michiel Scheen & Maarten OrnsteinSplendor€12.5